česky Deutsch 

odrážka O nás

Společnost Blex, a.s. byla založena roku 1919. Hlavním výrobním programem bylo a je kuchyňské nádobí. Naše výrobky pokovujeme na jednom z největších automatů ve střední Evropě od firmy Schlötter. Tato galvanická linka je specializována na závěsnou povrchovou úpravu - nikl, cín. Zboží, které projde naší galvanickou linkou se vyznačuje vysokým leskem, potravinářskou nezávadností a vysokou kvalitou. Potravinářská nezávadnost je garantována čistotou používaných cínových anod (99,99) a je pravidelně testována. Povrchová úprava Sn nepodléhá vlivům solné komory, přičemž zboží je testováno na 720 hodin.

Těmito výsledky se můžeme chlubit díky tradici a zkušenostem našich zaměstnanců, kteří pracují v našem závodě již desítky let a svoji zkušenost předávají v každodenní praxi.

Pokovovací automat Schlötter je u nás instalován bezmála třicet let. V roce 2001 prošel kompletní renovací a modernizací, díky níž patří mezi nejmodernější nejen v ČR. Pravidelnými servisními prohlídkami a používáním nejkvalitnějších výrobků k jeho provozu zajišťujeme našim zákazníkům vysokou kvalitu pokovení.

© 2008 BLEX, a.s. - elektrolytické pokovení, galvanování, galvanika, pocínování || Havai - tvorba www stránek